> Kerko nje kenge!

 Shkruani me posht emrin e kengetarit ose te kenges qe ju deshironi te degjoni dhe klikoni mbi buttonin "Kerko"

                          Me poshte mund te shkarkoni VETEM muzik shqiptare.

 
                                                                             

              * Ketu me posht keni me qindra mija keng vetem ne gjuhen shqipe me kengetar te ndryshem *

 

Veli feat Mentor-Te therras (veli feat mentor X2X) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli tallava gostivar 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi hip hop tallava 2oo8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava nuk edin cka esht evladi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentor kurtishi e bukur Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda bajrami tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda bajrami fitilat e llampes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ermail fejzullahu tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
besniku mihane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova kajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dul lulia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
antigona rustolli rrushi i tanve Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
antigona rustolli kush tka rrejt Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agron miftari prej sabahit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
nazmia chati Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadrush haxhimustafa tallava 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadrush haxhimustafa tallava 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadrush haxhimustafa tallava 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim deari tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 9 me lindi djale Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 8 dashuria eshte me qef Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 7 mjaft me ke prite Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 6 buzet tua Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 5 veq per ty do te luftoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 4 martohesh sot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 3 pse s`ma fal dashurine Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 2 luaje vallen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi 1 per ty po flitet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora binaz tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elvana tallava live2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elvana tallava live1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari turbo tallava live 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
14 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
13 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
12 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
11 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
9 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova live tallava sugafree Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
avdi avdiu tallava live ne haracin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbnor tallava zemra jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza shkodra tallava ne boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
afrimi dhe gazmend rama tallava live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
cani tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza shkodra tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
farije zogaj tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli bajram mitrovica mentori tallava 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe enveri tallava midisi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe enveri tallava ne kajde te defit 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
per zenelin nga franca.-fadil fetahu (tallava fadil fetahu) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
per zenelin nga franca.ylli_i_muzikes@hotmail.com-fadil fetahu (fadil fetahu tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
per zenelin nga franca.ylli_i_muzikes@hotmail.com-fadil fetahu (dili.tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
per zenelin nga franca-fadil fetahu (01.Fadili dhe Lumja - Live Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fadil fetahu-tallava per catista (01 Piste 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fadil fetahu-tallava (Afrim Muqiqi - Kjo buk e kurbetit qenka shum e rand) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava-Per Dull Kosoven (Per Vitin Tallava - Per Dull Kosoven) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazmend rama-tallava gurbet (Dini - Keng Gurbeti - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
remzia -tallava (remzija_ ngjitet kona) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Arben Kosova & Vellezerit Krasniqi - Tallava-2009 (Arben Kosova Vellezerit Krasniqi - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xhema-Tallava (Xhema tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sef gjakova-tallava (XXL LIVE TALLAVA 01 Sefe Gjakova) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-kur ta kujtosh fushkosoven per amir banin (kur ta kujtojsh FUSH KOSOVEN) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE new 2009-Tallava (VALLE TALLAV NEW 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE new 2009-TALLAVA e punujar nga Dj RUKU (VALLE TALLAV NEW 2009.E punujar nga Dj RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALMIR-TALLAVA MIX (dj baba milijoner) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi techno tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi tallava feat kasetofoni jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj lido & murat gjoniku hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & beli & meda tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & bekim kumanova hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix teuta selimi tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix tallava me gajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix tallava 6 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix tallava 3 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj blindi feat baba trodon super mix tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj blindi feat aziz murati pina viski super mix tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix bekim kumanova tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj adelon vs keli hip hop tallava remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj beka feat bajrami tallava vs reggaeton Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj king valle tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
~Dj @li X~-lumja LUMJA TALLAVA (LUMJA TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 13 SEFA -KENG POR MITROVICALIT (Sefa - Mitrovic na rrehi teli) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 11 MUHAMETI DHE LULI-HAJDE (Muhameti Dhe Luli - Tallava 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 10 MEDA ERMALL-TALLVA LIVE (Meda dhe Ermali - Live) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLVA 8 MEDA -HAJDE ME MU (Meda - Tallava LIVE 11) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLVA BABA -TRODON (Baba Trodon - Tallava (Live)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLVA 1 SEFA-GABOVA GABOVA (TALLAVA 1 SEFA -GABOVA..) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova-Tallava (02 Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vahdet haxhimustafa-tallava (Vahdet-Haxhimustafa-Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vahdet haxhimustafa-tallava 2 (Vahdet-haxhimustafa-Tallava-2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Zaimi tallava-pina viski (Zaimi tallava 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vahdet haxhimustafa-tallava per rahavecin (Vahdet Haxhimustafa Lul Vushtria - Tallava per Rahovecin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE RMX TALLVA-4 RMX DJ RUKU (VALLE RMX TALLAVA NGA DJ RUKU.3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE RMX TALLVA-3 RMX DJ RUKU (VALLE RMX TALLAVA NGA DJ RUKU 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE RMX TALLVA-1 RMX DJ RUKU (VALLE RMX TALLAVA NGA DJ RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE RMX TALLVA-2 RMX DJ RUKU (VALLE RMX TALLAVA NGA DJ RUKU2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim dehari -special per miratocen zhag per toke (Bekim Dehari-Tallava per Miratoc) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shemsedin-tallava per dardani (per safetin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli -tallava per dashni (Tallava per dashni) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Luta-Tallava (LuTa~TaLlAvA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
halil bilalli-tallava (PANDORA - BARDHA - FAHRIJE ZOGAJ - FIKRET DAUTI LIVE TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MUHAREMI MENTORI-LIVE/ DIGJEJ_RUKU@HOTMAIL.COM (Muharrem Ahmeti,Mentori,Xhemili,Xheza - Tallava 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
HITE 2008-DIGJEJ_RUKU@HOTMAIL.COM-TALLAVA (Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava(Super)-Tallava(Super) (Gzimi Valdeti - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Lavdimi-Tallava (E Mir) (Lavdim Bilalli - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fatmir Ademi-Tallava (Fatmir Ademi - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
evzi aliu -syt emi tallava (syt e mi Krenar - Ameti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-tallava per www.edymuzik.com (alfredi - tallava (1)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-hajde knojna me daire (alfredi - tallava (6)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-e lule kuqe e lule bardh (alfredi - tallava (5)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-hajde hajde oj dashnore (alfredi - tallava (3)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-tallava per dashni (alfredi - tallava (4)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-tallava (alfredi - tallava (2)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-Tallava per artanin (alfredi--per--artanin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi & Mirjeta-tallava (alfredi,,mirjeta,,gjakov.18.10.2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfredi-tallava 2 (alfredi edhe lindi per Vilsonin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mahmut Ferati -tallava 9 min (Mahmut Ferati-Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Muharrem Ahemti-Tallava {new}-2oo8 (Muharrem_Ahmeti_-_Tallava_2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live-moj katile (meda-tallava-moj katile) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim -tallava (Bekim Kumanova - Tallava 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ganimete Abazi-Tallava (Ganimete Abazi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALON GECI-QKE MOJ ZEMER (valon geci tallava.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Lindor Krasniqi-Tallava Te Rand (lindorri taksim tallava per besartin 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Lindor Krasniqi-Tallava (Lindor Krasniqi Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Pandora-tallava neew 2009 (Pandora - Tallava New 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Kadrushi-Tallava (KADRIA SAKIPI) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
halil bilalli-tallava (PANDORA HALILI FIKRETI -LIVE - TALLAVA 101) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
halil bilalli-tallava (Halil_Bilalli-Fikret) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fikret dauti-tallava (Halil Bilalli-Fikreti-Ndahet zemra ne dy pjes-007) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
grupi muzikor"Bilbilat"-Turbo-tallava 100 % (BILBILAT LIVE) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
halil bilalli dhe fikret dauti-tallava (Halil Bilalli- Cova leter poste) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 2009 NEW-DEGJO MUZIK ONLINE NE WWW.DJ-RUKU.PICZO.COM. digjej_ruku@hotmail.com (Tallava 2009 new) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
--. (Baba Trodon - Pina Viski ( Tallava per Rapp Doggin Mitrovicen )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni-tallava pi knojna canit (Agroni - Tallava pi knoj canit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni-tallava kajde defit (Agroni - Tallava kajde defit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-tallava (tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
miftar berisha-tallava (miftar berisha 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Sintt (Tallava MP) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Sinttttt (tallava 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Buqja Linda Gazi 2009-tallava 2009 new (Buqja Gazi Linda 2009 Gezuar Sexy SonG) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
edan-tallava (Eddani- tallava.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Duli tallava-digjej_ruku@hotmail.com (duli_-_live) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku-Tallava - Bilbili - Bylbyli (Mevaip Sadiku-live ne trash) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku-Tallava - Di kunata (MEVA - Di kunata) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku-Tallava - Me kajde tdefit (mevaip -me kajde tde) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Sinttttt (Alfred Mulolli tallava (3)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Alfred Mulolli tallava 2 ( Sint ) (Alfred Mulolli tallava (2)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Alfred Mulolli tallava 1 ( Sint ) (Alfred Mulolli tallava (1)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-Alfred Mulolli tallava Sint (Alfred Mulolli tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xheni hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sefe duraj/loni_2250@hotmail.de-tallava (Sefe Duraj - Pina visky) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xhevahire bytiqy dhe sinkopa tallava ne prizren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
teuta selimi tallava per bajramin besartin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri sonte per ty Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri qaj qaj zemer ti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri ka dera kur te rash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri gjitha fjalet po i mer era Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadria tallava taksim pa benzin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri dashuria jon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elmirandi tallava te trent Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-TALLAVA.digjej_ruku@hotmail.com (MEDA TALLAVA.) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava pi knoj canit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava kajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 2009-RMX DJ RUKU (TALLAVA RMX DJ RUKU 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shkurte gashi-bolero (Tallava-Shkurte Gashi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
POTPURI TALLAVA-9 MINUTA (potpuri tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-kalle kalle kalle krejtt :( (Bajram gigolli 20 vjet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bimi Toni Live-Tallava (BIMI TONI LIVE 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Muhamet Sejdiu Tallava-Tallava 4 (04 - Muhamed Sejdiu-Tallava 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.edy-edy tallava valle (edy tallava vale) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli vllau jon i embel Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
edymuzik-valle tallava (www.edymuzik.com 12-9-2008_9;23;13_PM) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.edy-valle tallava (MP3 muzika www.edymuzik.com 12-9-2008_9;07;47_PM) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli tallava per halilin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli qka ka gurbeqari nan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli per bekimin tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli ne drras te vekut kush po qan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli lujmi lujmi durt e bardha Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli kur i mbush 2 vjet oj nan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jeton kuqi dhe naja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli kur e pash at vajzen te shkolla Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli ja kam nis me kendue per shoqni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sefe duraj-sefa tallava (Sef Duraj - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER FESTEN E 5-BAJRAMIT. digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA PER FESTEN E BAJRAMIT 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER FESTEN E 4-BAJRAMIT, digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA SPECIAL PER FESTEN E BAJRAMIT.4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER FESTEN 3-E BAJRAMIT.digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA PER FESTEN E BAJRAMIT 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SPECIAL PER 2-FESTEN E BALRAMIT (TALLAVA SPECIAL PER FESTEN E BAJRAMIT.2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SPECIAL PER-FESTEN E BAJRAMIT (TALLAVA SPECIAL PER FESTEN E BAJRAMIT) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli hajde me shuplak Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli e ngoni shok aman Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli dul lulia te bunari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-duduksioni standardet (deduksion- standardet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli destan begu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli 17 shkurt Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
flora gashi,linda etj-Nje dit diele (Tallava - Nje dit e dielle me takove) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fatmir Kosova-per lakin_Live (02.Fatmir Kosova_Tallava.1_Studio Fenix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ylli tallava-hajde me defa (YLLI - TALLAVA mix e TRENT ME DEF) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SUPER 4-digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SUPER 3-digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA SUPER 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SUPER 2-digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA SUPER 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SUPER 1-digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA SUPER 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-tallava (Meda - Kur nji nate (Live)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
zyra dhe pro bend tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza shkodra tash vazhdoj tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA SHUM E FORT-digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA SHUM I FORT) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER JU 3-NGA DJ RUKU (TALLAVA POR JU 3 NGA DJ RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER JU-NGA DJ RUKU (TALLAVA PER JU NGA DJ RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA -HIT 1.KONTAKTO KTY digjej_ruku@hotmail.com (TALLAVA 1 NEWE) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3d-aet (07.Muharrem Ahmeti - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA PER JU-DIGJEJ_RUKU@HOTMAIL.COM (TALLAVA POR JU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajram gigolli-tallava (0 bajram giigolli track 14) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajram gigolli-tallava (bajram gigolli track 15) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajram gigolli-tallava (0 bajram gigolli track 12) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajram gigolli-tallava (0 bajram gigolli track 9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajram gigolli-tallava (bajram gigolli track 8) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vëllezërit Zikolli-Tallava per qef (Tallava-per qef) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mimoza & Valbona & Bekim Kumanova & Mentor Kurtishi-Nakushtaki (Mimoza Valbona Bekim Kumanova Mentor Kurtishi - Tallava 02) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova New 2008-tallava (10 Traccia 10) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
LINDA TALLAVA-HAJDE DJ_RUKU@HOTMAIL.COM (LINDA- HAJDE) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
LINDA shabani 2008-tallava/ dj_ruku@hotmail.com (LINDA SHABANI TALLAVA 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE TALLAVA 2008-E PUNUJAR NGA DJ RUKU (VALLAE TALLAVA 2008 E PUNUJAR NGA DJ RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
esmerallda zeneli dhe xheki tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fadili lumja tallava-tallava (Armeni Vullneti - Tallava 8) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova-Zvicra Gjermania (Tallava Gazmend Rama Bekim Kumanova) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
miri-miri- tallava ne rahovë (miri- tallava ne rahovë) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova Hip hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova Hip hp tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Beli Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ Labi Tallava feat. Kasetofoni Jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Beka feat. Bajrami Tallava vs Reggaeton Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Bekim Kumanova Hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Beli & Meda Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Lido & Murat Gjoniku Hip Hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Hip Hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Techno Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fatmir Hoxha Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Filloreta Valle tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ganimete Abazi Acid Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ibrahim Kasami Tallava Live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ibrahim Kasami Tallava Live 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ibrahim Kasami Tallava Live 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ibrahim Kasami Tallava Live 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Keli Hip Hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Fadili & Lumja Tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku Tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku Tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku Tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku Tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku Tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
05 Vellezerit Aliu Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xhezair Elezi Me ritem tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora tallava new 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adem kastrati tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adem kastrati potpuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava per arsim kumanoven Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tina telefonin dor e morra [ motel kalaja ] Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tina tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mima dasma tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 rasim sopi tallava e kallim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lindor krasniqi tallava per lirimin ferdin armendin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lavdim bilalli tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
zamir xhavara tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon azizi tallava ku e pata tash me vazhdu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 7 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza tallava ne boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 6 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 5 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 4 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 3 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 2 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xxl live tallava 1 sefe gjakova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Adnan Isaku Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Bajrami Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Liri Tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Hevzi Aliu Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ermail Fejzullahu Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Elvana Tallava Live2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Elvana Tallava Live1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Duli Tallava 2008 Gostivar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova Tallava Nuk edin cka esht Evladi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi sbohet qejf pa tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan kumanova tallava per 22 vjetorin e asanit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova & nexhi tallava turbo ingection per llopatali Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova & nexhi tallava nkajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova & nexhi tallava nisa kangen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova & nexhi tallava jasha Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni per shoqni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat keli hip hop tallava rmx 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Armend Shala - Tallava live-Sonte Kemi Dasem (ARMEND SHALA - SONTE KEMI DASEM.BOJNA DASEM) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat arbnor & iliros kceni n`valle tallava rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime hip hop tallava 2 8 megamix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xhezair elezi me ritem tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi valtoni dhe esmerallda tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 9 valle dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 8 je magji per nje qellim asia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 7 rreth errth tetoves manjola Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 6 ke ura e takimit afrim aliu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 5 s kam kujtu o djale merita Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 4 a jam une ne zemren tende tina Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 3 dashuria e hershme lumja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 2 tallava afrim aliu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live ne hegnau 2 7 1 tallava rmzija dhe afrimi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 labinot tahiti live 2 7 tallva Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 labinot tahiti live 2 7 tallva Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 labinot tahiti live 2 7 tallva Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
smail puraj-mix tallava (Smail Puraj - Mix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbnor tallava aman aman Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mevaip Sadiku-Live Tallava Ne Debresh (Mevaip Sadiku- fraher katastrofa) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi-ermal fejzullahu (DJ Labi feat. DJ Arbi - Ermal fejzullahu tallava mix 2oo6 )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ILIR CELIKU-~Dj @li X~ LIVE PER DASMAT MATJANE TALLAVA ILIRI (~Dj @li X~ LIVE PER DASMAT MATJANE TALLAVA ILIRI) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda bajrami tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rati tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza shkodra tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
klodian luko tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ganja acid tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli tallava per dashni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekimi medi cim tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ermail fejzullahu tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 2009-RMX I PUNUJAR NGA DJ RUKU (TALLAVA RMX NGA DJ RUKU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
GAZI LINDA BUQJA-TALLAVA (GAZI.BUQJA .LINDA .2009 TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Studio Jetmir Radio Istogu -ORHANI - PER JETMIRIN Ch TALLAVA (ORHANI - PER JETMIRIN Ch TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhamet sejdiu-tallava per besar terrnjen (Terrnje(Black Eagle)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
AGRON GASHI-TALLAVA (AGRON GASHI TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
luta-tallava (Luta) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-ah moj dashuri (Ah moj dashuri) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Arsim Kosova-Tallava (Arsim Kosova-Give me that-Tallava.(2009)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekim Kumanova-Per Ismetin (Bekim Kumanova-Tallava per Ismetin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Erkan Kumanoa-Tallava Per Mevludin Kumanoven (Tallava Erkan Kumanova per Mevludin Kumanoven) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
SEFE GJAKOVA TALLAVAN 2009 EXTRA Kalleeee-TALLAVA Nr 2 EXTRA U KALL CANADA RADIOPIRAMIDA (Sef Gjakova- Per Dj-Tony 2 Live 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
SEFE GJAKOVA TAALLAVA 2009-TALLAVA (Sef Gjakova- Per Dj-Tony 1 Live 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
LINDA 2009-tallava (LINDA TALLAVA 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Adem Ramadani-Per Egzonin (Adem Ramadani-Tallava per Egzonin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xheni Hip Hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Rati tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Ganja Acid Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Duli Tallava per dashni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Bekimi 2C Medi 2C Cim Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alush Canaj 100 25 Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi valtoni dhe esmerallda tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi & shyhrete behluli tallava1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir hoxha tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir hoxha tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir ademi fitilat e llames Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir ademi filloj dasma Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir ademi dashuria ime e vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir hoxha tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli tallava per dashni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli tallava per dashni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
beli tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbnor tallava hit 2 7 aman aman Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova krejt ike haram Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 fadili dhe lumja live tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkani dhe aferdita elshani tallava bylbyli kosoves dhe i kumanoves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mixha shneq tallava 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli tallava per metinin live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vullneti a mendon ndonjeher per mua Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vullneti & bekim kumanova potpuri popullore Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon kumanova track 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
teuta tallava live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xeni moj katile Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava oh kur e pash oj nane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezerit alit qka ka gyrbetqari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jeton cermjani per oiten tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live tallava 2 7 pandora teuta selimi mimoza valton krasniqi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava live 2 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live tallava 2 7 pandora teuta selimi mimoza valton krasniqi 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava live me taksim 13 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
live tallava 2 7 pandora teuta selimi mimoza valton krasniqi 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
afrim muqiqi tallava 31 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava hit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
syri shqiponjes mendo ti sonte per mua Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
syri shqiponjes festa Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
syri i shqiponjes ft shpat k drejt ruges pa kthim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
syri i shqiponjes qika Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shpat kasapi frt syri shqiponjes kur erdhe ti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
naseri&kadencat mihone Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
naseri&kadencat dola me shetit ka peja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
naseri&kadenca do ti kallim fitilat e llomes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhameti dheluli tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhameti dhe luli tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhamedi dhe bajrami tallava track 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhameti dhe luli tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhamedi dhe bajrami tallava track 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhameti dhe luli tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhamedi dhe bajrami tallava track 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhameti dhe luli tallava 1 me taksim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muhamedi dhe bajrami tallava track 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 turbo tallava remzi leka Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 tallava lumja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
leta tallava 19 min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jemin hajda tallava track 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jemin hajda tallava track 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ismet dhe visar tallava live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
instrumental dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri vetem zemra e nenes e din Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri shum shetita shum kerkova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri qitja qikes konen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri moj xhemile Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri hej dill e hon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ekrem ymeri hajde hajde ma e mira Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj suat feat 5 cent window shopper tallava remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj suat can i get a fuck you tallava mix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli hasan aga Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
afrim muqiqi degjoni shoke more vllazni tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
aferdita elshani mi puth keto buze Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekimi tallava per ju Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekimi tallava e djegim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 bekim kumanova tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ardian liman mera dhe ylberi tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Hitt 2009-EGZONI & BEKIMI TURBO TALLAVA (EGZONI BEKIMI TURBO TALLAVA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mentori dhe Mimoza Live-Per Likoven (Mentori Mimoza - Tallava jasha likova presheva) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
se di-tallava per msn (Tallava - Per msn) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-shum e mir (DjCaNi Hip Hop Tallavejshen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
e fort-shum e mir (DjCaNi-Hip Tallava Hop) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ibraimm kosumi tallava-ibraim kosumi tallava (Ibrahim Kasami - Tallava 6) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Valton Krasniqi-TALLAVA PER ELVIR BOSSIN (Valton Krasniqi-Live Shum i Ri Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
flurim gegaj-tallava (fuli) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
alfredi-tallava (alfredi tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ermili-harem tallava (renato) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xheni-tallava (xheni tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duli-tallava do ti kallim (duli do ti kallim) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-per mu femer ska (PER MU FEMER SKA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
edon-liridon (liridon tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xhavit hykosmoni-tallava (4.Xhavit Hykosmoni Pina wiski Kokakola potpuri) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
talava mix house 2009-talava mix house 2009 (tallava house 2009.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
talava mix house 2009-talava mix house 2009 (tallava mix house 2009.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tallava remix 2cc9-Dj x-tripi (Dj X-Tripi Tallava Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-kukavice (CECA - Kukavica) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-znam (Djogani 2007 - Znam ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-mile moje (Milo moje, sto te nema) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-21 nikol vertis (21 nikos vertis - pe) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-sbon se ne klas (OLD Crew - S`bon Se N`Klas) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbenit tallava-instrumental ((Instrumentals) - Terror Squad - Lean Back) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
alush canaj 1 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Rep-Tallava (Timo ft.Zaim Sejdiu-Rap e Tallava-) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova-tallava (bekim kumaova dj Matriks208@hotmail.com) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
studio hajolli-tallava (studio.hajolli.albert (20)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE GOZUAR 2OO9-nga www.degjo.com si dhe www.dj-ruku.piczo.com (TALLAVA GOZUAR 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE GOZUAR 2OO9-nga www.degjo.com si dhe www.dj-ruku.piczo.com (tallava digjej ruku...) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
nji remix te fort-remix (_ kaLLe dJ erdOni kaLLe TaLLava Super Mix 2oo9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Kadrush rahoveci-Tallava (Kadrush Rahoveci - Special dan rrugoves) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vullnet Zhuniqi-Tallava (vullneti - new ritmi lulit1 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vullnet Zhuniqi-7-Tallava12 (Le le lej , tallava , Jam djal trim dai .. - 11 min) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vullnet Zhuniqi 6-Tallava 95 (Vullnet Zhuniqi - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Muhamet Sejdiu-Tallava 5 (01 - Muhamed Sejdiu-Tallava 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Valle edhe Kromozoet ti lodh -UHhhhhhhhhhhhhhhhhh (11 - Valle - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
studio misini-ritem tallava (ritem tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Zaim berisha-aj ngoni shok (Zaimi tallava 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Zaim berisha-Zaimi tallava 2.mp3 (Zaimi tallava 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xhadi Gashi-tallava (05 05 Spur 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Kadrush Rahoveci-Tallava (Kadrush - Tallava 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Kadrush Rahoveci-Tallava (Kadrush Haxhimustafa 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
medat linda tallava-tallava (LINDA MEDATI 19) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
AVDI MJEKU-HAJDE ME MU TALLAVA (AVDI MJEKU-HAJDE ME MU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
AVDI MJEKU-DUL LULIA TE BUNARI-TALLAVA (03 AVDI MJEKU-DUL LULIA TE BUNARI) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
AVDI MJEKU-LIVE 2008-TALLAVA (01 AVDI MJEKU-TALLAVA1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xheki-tallava .digjej_ruku@hotmail.com (Xheki_1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Pandora -tallava .digjej_ruku@hotmail.com (Pandora Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Tallava 5 (Labi - Tallava 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mix dj bibikras-missi eliot tallava (06[1].Dj Buligang - Missi Eliot Tallava Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj-bibikras-super mix (04[2].Dj Buligang - Make It Clap Tallava Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj-bibikras-mix aman emine feat.eminem (01[1].Dj Buligang - Tallava Remix Eminem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gani-Shkelqim-Gani-Shkelqim (Bekim Kumanova - Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj vali-techno tallava (dj vali techno tallava remix i fort) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava shum e fort -kush te tha qe nuk jam per ty (bibi_flori@hotmail.com) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Tina-Tallava ( HOTEL RESTURANT KALAJA - Kllokot-Viti ) (TINA -Tallava ( HOTEL RESTURANT KALAJA - Kllokot-Viti )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tush gjakova-tallava live (05 tush gjakova 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tush gjakova-tallava 3 (04 tush gjakova3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
medat gotivari-tallava gostivar (medat gostivari jam merzit o shoke) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Xhemil Salihi- tallava (Xhemil Salihi Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astrit lekaj-tallava (Astrit Lekaj-Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi astrti-tallava (Tallava Astriti-Armendi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel-tallava (bujari) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel e afrim aliu-tallava 1 (bujari (2)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel e afrim aliu-tallava 1 (bujari (3)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel e afrim aliu-tallava 1 (bujar 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari6) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari7) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari8) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari10) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari11) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bujari i vogel -tallava 1 (bujari12) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
talllava-shota (tallava mix - shqip - track 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gjugji-tallava (Gjugji Edoni Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
nehat-tallava nehati (Tallava 100 Live Nehati Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astrit lekaj-tallava tiit (TallavapTiti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astrit lekaj-tallava per isniq (astrit lekaj) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadrush rahoveci-tallava (kadrush qaz haxhimustafa-per sakip sahit brestofcin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astiri lekaj-tallava kogja e nxet (Astriti Tallava Kogja e Nxeht) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astiri lekaj-tallava e fort (Astrit Lekaj_Tallava 100 _Dj Besi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
luta-tallava e fort (Luta Tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
astiri lekaj-tallava e mir (Astriti Mix vetem ne fillim_Dj Besi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
titi-tallava 12 (Unbenannt (12)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Salih Gashi-Tallava (sala) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Salih Gashi-Tallava (Oj lulije) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tallava-hyni ne valle (Tallava hyni ne valle) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA-vallzo si zhadja (Tallava vallzo si zhadja) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda -Tallava 10 minuta per ju. (Meda Tallava 10 minuta per ju) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Salih Gashi-Tallava (tallava 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Salih Gashi Armend Makica-Tallava (Sala Armendi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava pi knoj canit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli per bekimin tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami dhe luli tallava per halilin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni & flora tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJKATILI kati_li21@hotmail.com-DJKATILI (01 - sevcet tallava aus osnabrück deutsch - ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJKATILI kati_li21@hotmail.com-DJKATILI (01 - tallava bossat 2007 teil4 - ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adnan isaku tallava ne gurbet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adem kastrati tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adem kastrati potpuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora tallava me def Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri tallava te rand per hasanbeg Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri tallava per dashuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
jaseri pina visky Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan musliu tallava per abaz tetoven kajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artan limani mos haro Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ymer bajrami & bekim deari & ork nota tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora tallava lumja nana Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona ti mendon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona te lumt goja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona tallava italia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona tallava 2 vjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & kadrushi tallava taksim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini qe sa koh ne u ndam Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini mallkoj vehten live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini do te dua Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi dhe suat ajdini tallava live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi veq rakia live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi un jetoj edhe pa ty Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi tradhtare Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi se kam qare Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi sa mir po lun Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi ku i kam shokt e mi live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi krejt ike haram Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi & suat ajdini tallava live 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan kumanova tallava tash per dritonin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan kumanova tallava per driton kumanoven Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan kumanova tallava or bylbyl Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona ti mendon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona te lumt goja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona tallava italia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & valbona tallava 2 vjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mahir opoja & kadrushi tallava taksim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rasim sopi tallava e kallim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sef gjakova tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sef gjakova tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sef gjakova tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sef gjakova tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lavdim bilalli tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lindori krasniqi tallava per lirimin ferdin armendin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
zamir xhavara tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadria prap arbanes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi tallava live 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon azizi tallava ku e pata tash me vazhdu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valton krasniqi tallava live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon azizi knoj jetonin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava live per kumanoven Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza tallava ne boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava live per ferizaj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agimi & azizi je e mbushur me halle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
suat ajdini tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
12 tallava2 gazi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
11 tallava2 resmije zeqiri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 tallava2 lumja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
9 tallava2 bajrami dhe muhameti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 tallava2 afrim muqiqi 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 tallava2 lindiani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 tallava2 ibrahim kasami Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 tallava2 labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 tallava2 xheki Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 tallava2 bekim kumanova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 tallava2 pandora Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
fatmir elezi sbohet qejf pa tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armeni & vullneti tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi tan me ren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi tallava per suharek Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi per luigjin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi moj hapsane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
armendi & vullneti aman aman me det Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xhevahire bytiqy & sinkopa tallava ne prizren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
teuta selimi tallava per bajramin besartin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
kadria tallava taksim pa benzin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elmirandi tallava te trent Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava pi knoj canit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava kajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shkurte gashi tallava ne embrach Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza & mentori & triolla jasha ne boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentori & mimoza & triolla tallava live boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lul vushtrria ton me ren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lul vushtrria kur i mbusha 2 vjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazmend kumanova tallava per shtimjanalit kastriotin besin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazmend kumanova per shtime cubin besin kastin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
erkan kumanova kta dy duar live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elvana sadriu tallava per 2 vllaznit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekimi & mentori & triolla tallava gostivarin boleros Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami & luli tallava per halilin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami & luli per bekimin tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rati tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim deari tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shkurte gashi tallava per florin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
naseri & bitonia ngoni shok jasha Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
elmirandi & burimi & triolla tallva taksim per sllupqan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
burimi & shkurte gashi special taksim per suat kumanoven Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
burimi & sanimetja suat kumanoves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon azizi per qendrimin ali strellcin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shpresa tallava special bujar agen dhe gadafin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shpresa tallava ne qegran per gjurgjevisht Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentor kurtishi special per hotlanalit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mimoza shkodra tash vazhdoj tallavejshen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentor kurtishi special per avdien Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentor & bekimi tallava per kurtishim nakushtakun Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim krali tallava xhimin kajde defit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
hevzi kumanova meli meli Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim krali tallava special xhimin luj shoto Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim krali tallava special xhimin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
hevzi kumanova era sa her fryn Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova & enveri viski coca cola Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim krali tallava per agen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agroni tallava taksim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim krali tallava me kall xhimin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valon azizi tallava per bilaq Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valbona & tina tallava me defa per abazin dhe gzimin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
luta mitrovica qka te bana Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
luta mitrovica o llokum Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
luta mitrovica ah dashni dashni e vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
zyra & pro bend tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xheki 2 8 tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
muharrem ahmeti tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
afrim muqiqi tallava 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bajrami & muhameti tallava 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
gazi tallava 12 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ibrahim kasami tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lindiani tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
lumja tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mikja tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
pandora tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
resmije zeqiri tallava 11 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xheki tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 arbeni & remzia salija live 11 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & fadili live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & fadili live 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & fadili live 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
arbeni & remzia & salija live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
besimi & hakija tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
adnan isaku tallava

 

9 vet m ty Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 potpuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 dashuri n shkim te par Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 ani moj e mira Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 syt e mi sante skan gjum Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 sante kam ra ne dert moj qik Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 vjen dimer i ftoft Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 kam merak me lut me qika Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 luje doren me shami Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
9 vllezrit aliu me ka zan belaja bukuri moj bukurije Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 vllezrit aliu je ma e mira Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 vllezrit aliu sot flamuri po valon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 vllezrit aliu piku molle e kuqe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 vllezrit aliu o hajde kalavesh me rrush Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 vllezrit aliu mejhane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 vllezrit aliu maka lan taka lan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 vllezrit aliu jalla shofer jalla Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 vllezrit aliu oj fato Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit susuri-e mallkoj sahati emallkoj diten (Vellezerit Susuri - E mallkoj sahatin e mallkoj diten) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit susuri-dil moj zemer nga shtepija (Vellezerit Susuri - Dil moj zemer nga shtepia) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit susuri-kur ta kujtosh prizerenin rmx (Dj Wild - Kur ta kujton Prizrenin mirdita sabedin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Qetaj-Ibrahim Rugova (Vllezrit Qetaj - Ibrahim Rugova) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezerit Aliu-Ura e takimit (Vllezrit Aliu - Ura e takimit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-zemra ka pas mall (Vellezrit Abazi - Zemra ka pas mall) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-sa veshtir ekom (Vellezrit Abazi - Sa veshtir e kam) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-te vendi i vjetr (Vellezrit Abazi - Te vendi i vjeter) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-per qdo dit (Vellezrit Abazi - Per cdo dite) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-maturant(1) (Vellezrit Abazi - Maturant(1)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-gurbeti (Vellezrit Abazi - Gurbeti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-eja ti me mua (Vellezrit Abazi - Eja ti me mu) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-at dit te bukur (Vellezrit Abazi - Ate dite) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Abazi-o bylbyl (Vllezrit Abaz i_ o bylbyl) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Abazi-Tash kjo jet ska rensi (12.V EBllez EBrit 20Abazi 20- 20Tash 20kjo 20jet EB 20s 27ka 20r EBnd EBsi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi telenovelat Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi puna sahat Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi miku per fushe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi maloket Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi lojnat e fatit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi korrupsioni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi iku java pa u pa Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi hala jena te ura Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi historia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi e kish menjen te ai miku Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi dita e rrenes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit lleshi deputetit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vellezerit krasniqi loti i fundit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj-kthimi nga haga ramush haradinit (Vellezrit Qetaj kthimi nga haga-ramush haradinit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezerit aliu-ka nje dit qe ste kam pa (VLLEZRIT ALIU) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit mziu pun e pa pun Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit mziu moj syzez moj bukuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
naser & liridon gashi-zhuj selman (Vllezrit.Naser Liridon Gashi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 2-Ojarab bashk po kendojm (Augustini dhe Vllezrit Gashi 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit gashi-bashkim kombetar (Vellezrit Gashi - Bashkim Kombetar) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit gashi-oj kosov nurilavdis (Vellezrit Gashi - Oj Kosov Nurilavdis) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit gashi-a po ngoni ju shqiptar (Vellezrit Gashi - A Po Ngoni Ju Shqiptar) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit gashi-ku po shkon kjo ushtria e sllavit (Me Ciftelia - Ku u nis kjo ushtria shkavit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
shkurte fejza vllezrit vokshi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Bytyqi & Naim Krasniqi Kalldramit po m shkon si shah Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Bytyqi & Naim Krasniqi Ngoni vllazn kosovar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Brez pas brezi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Isa Begu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Ju m qani pr s gjalli Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka N mbar botn ju doli zani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Pjetr Bogdani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Than prej Zotit ka ardh nj letr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Toka e Kosovs Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Uka Valle instrumentale Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 10 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Augustini dhe Vllezrit Gashi 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj lahit idriz seferit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj kenga e previses Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj kenga e gegjes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj isa boletini Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj heronjeva e gllogjanit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj dy te mirat ni mahall Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj burri i plaves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj besnik lajqi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit susuri kam merak me lut me qika 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vellezerit mziu potpuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vll�it abazi 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi vajtim i avdis Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Djelli rrezet poj lesho-Vllezrit Abazi (04 DIELLI RREZET PO I LESHON) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-per beharin (vllezrit abazi per beharin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Telenovelat Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Puna sahat Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Miku per fushe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Maloket Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Lojnat e fatit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Korrupsioni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Iku java pa u pa Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Historia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Hala jena te ura Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi e kish menjen te ai miku Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi dita e rrenes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Lleshi Deputetit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vellezerit susuri ben me dore ben me sy Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vellezerit susuri a mendon ndonjeher per mua Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vellezerit gashi -avni trimit nga shqipria (Vllezrit Gashi - Kush E Vrav Esat Pashen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
augustini &gashi-kenga e zagrebit (Augustini dhe Vllezrit Gashi 10) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit abazi-lumi zot pse me denon (Vellezrit Abazi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit qetaj-ahmet delija (Vllëzrit Qetaj -- Ahmet Deliu --) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit gashi-thret prizreni mori shkoder (VLL GASHI--THRRET PRIZRENI MORI SHKODER.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
avni sejdiu-vllezrit sejdiu 2 (vellezeritsejdiu (2)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit sejdiu-vllezrit sejdiu (vellezeritsejdiu (1)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
sahmi sejdiu-vllezrit sejdiu (vellezeritsejdiu (3)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi-te dua vashë (01_Të_dua_vashë) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllëzritqetaj-hametdelia (02.Lalushi - Deputeti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit mziu moj syzez moj bukuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit ukaj-pjeter bogdani (Vllezrit Uka - Pjetr Bogdani) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit mziu pun e pa pun Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliut zemer me thirre Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit mziu eja kete nate Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi erdh pranvera Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi ne ket nate te e rret Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi nje rreze mengjesi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi sa deshire une kam Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi ti nuk je fajtore Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi une ti kur te pash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu ata sy si harroj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu at letren e pare Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu dy shkupjanali Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu mere vallen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu nje lule me qeli ne zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu oh mori nane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu pa mu si jeton Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu pa ty jeta ska kuptim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit aliu ura e takimit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit llamallari-ali mamuti (Ali mamuti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Gojan-Keng per Nikaj Merturin (Vllezrit Gojani-Keng per Nikaj Merturin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Vllezrit Rubovcite -vasileves 2oo9 (Vllezrit Rubovcite vasileves 2oo9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
vllezrit abazi -[ Ju lutemi, mos ngarkoni kenge te huaja ] Info digjej_ruku@hotmail.com (vllezrit abazi ;) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj BessNik`s kontakto bessi.10@live.com-vllezrit abazi oj e dashur (Vellezerit Abazi - Oj e dashur) Klik te djatht dhe "Save"

 

labi unaz e art & mos u largo live 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi feat besnik 2po2 hala me rep remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi turkish mix ozan bosu bosuna Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi hip hop tallava 2oo8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
teuta selimi dhe labi live bolero Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 tallava2 labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi beje zot edhe 1 her ta takoj 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-jam djal trim dai (Labi - Prej sabahit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi - from Premtiimi i Kolovices'S-Era Tradheti (01 Labi - Era tradheti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi feat mentor kurtishi linda linda Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi feat boom girls tironsit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi valle dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi techno tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi tallava feat kasetofoni jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi qyqek valle dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi party valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi k dashnie feat hip hop Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi e di se gabon remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi do ta kallim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi albanian party Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi albanian hip hop Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & zanfina & vll krasniqi rrushja lales Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & xheki kush gaboi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & shpat kasapi kush te ndau Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & sefe duraj kam gabu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & sef duraj llokumi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & phat beni & g $oldier ti se din Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & pandora un pa ty jetoj kot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & meda merre zemren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & mad lion gel burda Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & mad lion & etno engjujt spe marr vesh Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & mad lion & 5 cent ende Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & lori si ta them Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & imortel & 2po2 shqiptarja jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & etno engjujt shoqen bomb Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & ermal fejzullahu djali qe te do Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & duli shum po vuaj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & duli gurbeti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & djk beatz krejt mahalla en disko Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & blero sexy moves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & blero se di Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & blero & shpati falma Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & beli & meda tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & bekim kumanova hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & baba trodon kalle kalle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & 2po2 bounce bounce shake shake remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & 2po2 bounce bounce shake shake remix 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dh labi 2po2 & rrufeja feat bushido Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix labi qike qike 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi feat dj beka latifa habibi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix labi kjo unaz Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix labi beje zot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri -Mos u Largo (Labi - Mos u largo) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-buzt e tua (labi - buzet e tua) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-unaz (Labi-Unaz 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi ft. Don pizhi & Geti-E di un zemer (DJ Labi Ft. Don pizhi Geti - E Di Une Zemer) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Kujt (Labi - Kujt ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-2008 (Labi - (2oo8) NEW) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-Syt e zi (Labinot Tahiti - Sy e zi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
LABI-Kujt I Paske Ngja (labi - kujt i paske ngja) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-era tradheti (Labi - Era tradheti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-djal hazret (Labi - Djal hazret) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi remzia-qika (Labi , Teuta , Shqipja , Afrimi Remzi Leka - Potpuri - 01 - Qika) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ibrahim tatlises-remix (dj luis Vs Ibrahim Tatlises Sen Al Canimi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-ke haru vujtjen (09 Labinot Tahiri - Ke harru vuajtjen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-kujt i paske N`gja (Labi - Kujt i Paske Ngja) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Nityy - mix labi-mix labi (Dj Nityy - mix labi kjo unaz) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-bej zot (Labi - Beje zot) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-lamtumire (Labi - Lamtumir) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ag rapz-fillimi (DJ Labi Baba Trodon - kalle kalle) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-djal hazret (05 Labi - Djal hazret) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot ta-era tradhti (Labi - Era tradheti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi -kjo unaz (Dj VALI mix labi kjo unaz) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-ska rendesi.. (01-S ka rendesi a jam i pari) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
genta atrta roven jehona op op njeri :p-op op njer (Genta Arta Rovena Jehona Skills Labi - O pop njeri) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alfred Mulolli-labi U takuam me Sint (Alfred Mulolli labi U takuam) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
valle selam labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Maturantet (Labi - Maturant) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mc kiki ft. for you labi-kujtimet qe bashk i kena nd`a (Mc kiki ft. Foryou labi - Kujtimet qe bashk i kena n da) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi-dj.labi (DJ Labi feat. 2po2 - bounce bounce shake shake Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-e zez nata (Labi - E zez esht nata) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
15 labi ke harru vuajtjen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
14 gili nuk te kam frajer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
13 valentina ajdari nuk te pres Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
12 xhela falmi buzet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
11 viola dashuria nuk ka kusht Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 valbona spahiu lotet mi ke fshi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
9 nexhi brenda teje jam Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 granit hyseni lere Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 afrim muqiqi kjo buk e kurbetit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 dani tekila party Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 nadi ditet e dashuris Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 shqipri kelmendi hera e pare Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 anduena tahiri mbetet dashuri e vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 afrim muqiqi moj selvije Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
afrimi-pota la amanet (Labi - Veq ta dish se ma t mir ske me gjet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-pik ne zemer (Labi pik ne zemer) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gjimii-Gjimii.. (DJ Labi feat. Pandora - Un pa ty jetoj kot rmx) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-mix kujt i paske ngja (kujt i paske ngja mix by dj fiti.) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-era tradheti (01 Labi - Era tradheti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ FITI ft.Labi remix -djal hstret (DJ FITI remix djal hastret LABI.DJ FITI) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Artiola dhe Labi Lujmi lujmi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Artiola dhe Labi Me pas kane si ti e mire Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Artiola dhe Labi Rrak tak tak zemra po me ban Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Artiola dhe Labi Sonte kemi dasem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Artiola dhe Labi Tate du fustan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ Labi feat.DJ Beka Latifa habibi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ Labi & Baba Trodon kalle kalle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ Labi Tallava feat. Kasetofoni Jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dh Labi 2po2 & Rrufeja feat. Bushido Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & 2po2 bounce bounce shake shake Remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Bekim Kumanova Hip hop tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Beli & Meda Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Blero & Shpati falma Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Blero Se Di Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Blero Sexy Moves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & DJk Beatz Krejt mahalla en disko Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Duli Gurbeti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Duli Shum po vuaj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Ermal fejzullahu djali qe te do Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Etno Engjujt Shoqen Bomb Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Imortel & 2po2 Shqiptarja Jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Lori Si ta them Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Mad Lion & 50 Cent Ende Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Mad Lion & Etno Engjujt Spe Marr vesh Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Mad Lion Gel Burda Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Meda Merre zemren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Pandora Un pa ty jetoj kot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Phat Beni & G $oldier Ti se din Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Sef Duraj llokumi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Sefe Duraj kam gabu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Shpat kasapi kush te ndau Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Xheki Kush gaboi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Zanfina & Vll. Krasniqi Rrushja Lales Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Albanian Hip Hop Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Albanian Party Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Do Ta Kallim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi E di se Gabon Remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Hip Hop Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi K. Dashnie feat. Hip Hop Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Party valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Qyqek Valle Dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Techno Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi Valle Dasmash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi feat. Boom Girls Tironsit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi feat. Mentor kurtishi Linda Linda Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Greta Koci dhe Labi Mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Dije mir qka po te them Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Hajde djal i ri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Hajde ne valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Ku ke Rrushe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Lale du fustan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Larg ne gyrbet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Hajde luj o shpirti jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Le te vdes ne ket behar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Knojna me shuplak Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Moj Selvie Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Lamtumir Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Moj dukane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Lulien Lulien Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Mos u largo Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Ne Royal un ty te pash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Me ndjenja mos luj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi U kall Ulqini Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Pike ne zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Veq ta dish se ma t mir ske me gjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Tash kur e kuptova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Zhuj Selmani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi , V�ez�t Aliu , Lori , Shqipe Abazi Potpuri K�� Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VLL.ALIU LORI LABI SHQIPE ABAZI POTPURI011 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Ti nuk po merzitesh Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Shko pergjithmon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Kujt i paske ngja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Ke harru vuajtjen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Era tradheti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Dukat e plot flori Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Djal hasret Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Beje zot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat labi lamtummir rmx 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat labi djal hasreti rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat labi lulijen lulijen keng dasmash rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-beje zot (Labi - Beje zot edhe 1 her ta takoj 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Eshte faji yt (Labi - Eshte faji yt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Beje Zot (Labi - Beje zot) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat labi beje zot rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi zhuj selmani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi veq ta dish se ma t mir ske me gjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi u kall ulqini Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ne royal un ty te pash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mos u largo Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi moj selvie Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi moj dukane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi le te vdes ne ket behar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi kur nje nat live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi larg ne gyrbet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lale du fustan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ku ke rrushe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi dhe nystreti new live 2 7 45min Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde ne valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde djal i ri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi dije mir qka po te them Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi tash kur e kuptova Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi qikat si ti kan nafake Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi pike ne zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lamtumir Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi me ndjenja mos luj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ai kujtim i vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lulien lulien Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi zemra ime Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lamtumir Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi knojna me shuplak Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi zemra ime Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi kjo unaze Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lamtumir Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde luj o shpirti jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ai kujtim i vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Shko pergjithmon (Labi - Shko pergjithmon) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi-ermal fejzullahu (DJ Labi feat. DJ Arbi - Ermal fejzullahu tallava mix 2oo6 )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
popullore sinan labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi vajze me sy te shkruar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi u takuam Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi tradhtia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi shko pergjithmon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi s ka rendesi a jam i pari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi qikeqike Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi qike qike Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mos u be katile ti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri labi zemer mdogji malli per mu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mos me le Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi me ndjenja mos luj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri labi kjo unaz Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lajmrohu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mbi varrin tim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ke harru vuajtjen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi emerin mos ma thirr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi e di qe ke nje tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi beje zot edhe 1 here ta takoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi a po lune me mua ne valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
genta arta rovena jehona skills labi o pop njeri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi live-Ne kete mbremje... (labi-ne kete mbremje) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-qike qike remix 2cc9 (Dj X-Tripi-labi-qike-qike-remix-2cc9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-kjo unaz remix 2cc9 (Dj X-Tripi-labi-kjo unaz-remix-2cc9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-beje zot remix 2cc9 (Dj X-Tripi-labi-beje zot remix - 2cc9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Ke Harrua Vuajtjen (Laabi - Ke harru vuajtjen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-vajz me sy te shkruar (Labi - Vajze me sy te Sh.....) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Vajz me sy te shkruar (Labi - Vajze me sy te shkruar) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
M'c KiKi & 4 U Labi-BeSaa (Mc KIKI ft 4 U Labi-) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
M'c KiKi & 4 U Labi-E vetmja per mu (!Mc Kiki Ft. 4 U Lab) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Beje Zot-live (Labi beje Zot live) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
VALLE SELAM LABI Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Popullore Sinan Labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi U takuam Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Tradhtia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi S 27ka rendesi a jam i pari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Qike qike Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Qikeqike Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Mos u be katile ti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Mos me le Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Me ndjenja mos luj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Mbi varrin tim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Lajmrohu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Emerin mos ma thirr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi E di qe ke nje tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi A po lune me mua ne valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Genta Arta Rovena Jehona Skills Labi O pop njeri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Greta Koci dhe Labi Mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Greta Koci dhe Labi Mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Greta Koci 26 Labi Mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ismet peja labi visar peja sofra kosovare Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi emerin mos ma thirr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci dhe labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci labi 2 7 mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci ft labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 6 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
bekim kumanova dhe labi tallava 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi sonte kemi dasem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi rrak tak tak zemra po me ban Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi me pas kane si ti e mire Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi lujmi lujmi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi goce e bukur e ku ja je Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ta besova ty rinin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-knojna me shuplak (Labi - Knojna me shuplak) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Kujt i paske ngja (03 Labi - Kujt i paske ngja) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Dukat e plot flori (06 Labi - Dukat e plot flori) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-ke harruar vuajten (Labi - Ke harru vuajtjen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj-niki-shko pergjithmon (04 Labi - Shko pergjithmon) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mentor kurtishi-dj labi feat. mentor kurtishi Linda Linda (Dj Labi feat. Mentor kurtishi - Linda Linda) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-buzet e tua (Labi - Buzet e tua) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi & Mentor kurtishi-linda linda ihaaaaa ;) (DJ Labi feat. Mentor kurtishi - Linda Linda Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi-EgzistOj (DJ Labi feat. Sinan Hoxha - Egzistoj) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Zambaku i bardh (Labinot Tahiri - zambaku ibardh) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
blerim-muzik 2009 qyqek valle dasmash (Dj Labi - Qyqek Valle Dasmash) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Tallava 5 (Labi - Tallava 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi -kjo unaz remix (Dj Vali) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi-dj labi (DJ Labi Ndoshta) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj AlbaTime ft. Labi-Djal Hasret (Dj AlbaTime feat.Labi - Djal haSret (Rmx 2008)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Dije mir shadumethen Dj shema (LABI--dije mir shadumethen) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Buzt e tua (Labi - Buzet e tua [www.eMuzika.org]) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-beije Zot (Labi - Beje ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-lamtumir (Labi lamtumir) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
15 labi ke harru vuajtjen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi & anduena sme intereson Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 labi era tradheti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 tallava2 labi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi vajze me sy te shkruar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi tallava 5 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi goce e bukur e ku ja je Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi lujmi lujmi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi me pas kane si ti e mire Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi rrak tak tak zemra po me ban Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi sonte kemi dasem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
artiola dhe labi tate du fustan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
genta & arta & rovena & jehona & skills & labi op op njeri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi & aunduena tahiri sme intereson Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
greta koci & labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi dije mir qka po te them Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde djal i ri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde ne valle Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ku ke rrushe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lale du fustan Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi larg ne gyrbet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi le te vdes ne ket behar Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi moj dukane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi moj selvie Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ne royal un ty te pash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi buqe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi u kall ulqini Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi dy shoke te ngusht Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi veq ta dish se ma t mir ske me gjet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi e kur e pash oj nane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi zhuj selmani Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi hajt mashalla Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi loti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi luj luj e vallezo Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi lujma belin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ai kujtim i vjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi me beso Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi emerin mos ma thirr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde luj o shpirti im Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi hajde luj o shpirti jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi mendo mire Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi kjo unaze Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi potpuri Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lamtumir Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi qika qika Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lulien lulien Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lulien lulien Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi shpirt e zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi teuta shqipja afrimi ska randsi a jam i pari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mos shiko tjeter Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi nese i bje ti pishmane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi paradite e pasdite Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi qikat si ti kan nafake Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi shpirto Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi a jam un i vetmi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ta besova ty rinin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi lajmerohu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi zemra ime Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mbi varrin tim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot per ne se ka shprese Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi me ndenja mos luj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 labi era tradheti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi mos me le Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 labi beje zot Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi qike qike Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 labi kujt i paske ngja Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ska rendesi a jam i pari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
4 labi shko pergjithmon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi ti me thuaj se ke loj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 labi djal hazret Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
6 labi dukat e plot flori Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 labi ti nuk po merzitesh Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 labi & anduena s me intereson Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
9 labi ke harru vuajtjen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Beje Zot Remix Shum i Fort (Labi - Beje Zot (Remix)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj vali-labi kjo unazë-dj vali-labi kjo unazë (dj vali-labi kjo unazë) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Larg ne Gyrbet (Labi - Larg ne Gyrbet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mc kiki -ndarja (Mc Kiki ft For You Labi Kujtimet Qe Ne Bashk i Kemi Nd`a) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-beje zot (Labi-Beje Zot) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj-Jaz&Labi-qike qike (Dj-Jaz feat.Labi .Qike Qike) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj-Jaz&Labi-nje onase (DJ JAZ feat Labi nje onase www.dj-jaz.ch) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-E di qe ke nje tjeter (Labi - E di qe ke nje tjeter (By Leo Meitte)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -boje zot (Labi. Beje zot) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Boje zot (tekno e qart) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
duro and labi-jam deh me raki (Labinoti Durimi jam deh me raki) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi and duro-mirmroma -zambaku potpuri (Labinoti Durimi mirmroma zabaku) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-ti nuk po merzitesh (Labi - Ti nuk po merzitesh) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi -daje zor remix (labi.dj.miri) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mc Kiki -Ft- For You Labi - Ft -Criminoso -Lamtumir (M`c Kiki -Ft- For You Labi - Ft -Criminoso Lamtumir) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Kujt i paske ngja (Labi - Kujt i paske ngja (By Leo Meitte)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rifadije grajqefsi-nje zemer qan nje zemer qesh (Labi - Lulien Lulien) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-hajde luj o shpirti i jem (Labi - Hajde luj o shpirti jem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labinot tahiri-pik ne zemer (Labi - Pike ne zemer) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-dj cadi vs don labi kur e pash oj nan dru mix 2009 (Dj Cadi VS DON Labi - Kur e pash oj nan DruMix 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi -boje zot (dj-$$GoNnI$$ mix labi beje zot) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi -dj labi tallava (Dj Labi - Techno labinot kastrati tallava) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi gjejlan instrumental-instrumental gjejlan labi (mixx byy kujta) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
tingulli 3nt labinot kastrati 9 3nt-techno hause (labi Techno - House) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Buzet e tua (01 - Labi - Buzet e tua) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Live 1 (Labi Live 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Live 3 (Labi Live 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Live 2 (Labi Live 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi Genta-Live 4 (Labi Genta Live 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi -Live 5 (Labi Live 5) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi - Buzet e tua (Labi Buzet e tua) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
labi-buzet e tua (Labi - Buzet e tua) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
xheki-xheki (Dj Labi Xheki - Kush gaboi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Gurbet Live 2009 (Labinot Tahiri Don Labi N`Gurbet Live 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri- O Burg i Zi 2009 (Labinot Tahiri Don Labi O Burg i Zi 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Zemra Ma Thot Vashe 2009 (Labinot Tahiri Don Labi Zemra Ma Thot Vashe 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Mbreteresh e Bukuris 2009 (Labinot Tahiri Don Labi Mbreteresh e Bukuris 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-Syt e Zi 2009 (Labinot Tahiri Don Labi Syt e Zi 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labi-Unaz e Art (Unaz e art) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Labinot Tahiri-SE ta besova ty RININ (Labi -Ta besova ty rinin) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko

 

 
dj labi feat besnik 2po2 hala me rep remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-qukceni (2po2 - qu kceni ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj suat feat 2po2 and 5 cent hip hop shqip remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj suat feat 2po2 prishtinali reggae mix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj teko vs 2po2 hala me rap remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & imortel & 2po2 shqiptarja jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & 2po2 bounce bounce shake shake remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & 2po2 bounce bounce shake shake remix 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dh labi 2po2 & rrufeja feat bushido Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix imoretel & 2po2 shqiptarka Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 rmx by dj hami 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Chipsi feat.2po2 -Kush ka thon (Chipsi feat.2po2 - Kush ka thon) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2Ft.Chipsi-kush (Chipsi Ft. 2po2 - Kush ka thon) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-hip op shqip (2po2 - Hip Hop Shqip 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital t feat 2po2 and dafina shum nalt Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2PO2-Shiptarka Jem (2PO2 - Shqiptarka Jem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-Hala Me Rep (2Po2 - Hala me Rep) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-haver (2Po2 - Haver) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj.labi-dj.labi (DJ Labi feat. 2po2 - bounce bounce shake shake Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj.Tini ft. 2po2 (RMX)-Prishtinali (Dj.Tini ft. 2po2 - Prishtinali (RMX)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
besi feat drini-pritashat (2Po2 - Prishtanili jam feat tingulli trent) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 po 2 jetoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
chipsi feat 2po2 kush ka thon Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 po 2 - Jetoj (2 po 2 - Jetoj) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital-t-shoping (2Po2 ft Caiptal-t - Shopping) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
***Unikkatil***-r.e.b.e.l Unikkatil 2po2 Besnik (Rebel a.k.a UniKKatiL feat. 2PO2 Imortel - Besnik I Rruges) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat 2po2 prishtinali rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime ft 2po2 qou kceni rmx 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital t mesazh pozitiv Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Lani-G-Erreseira (2Po2 - Hip hop filozofi feat sefer germliu) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital t mesazh pozitiv Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 vdes dhe ringjallem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 shqiptarka jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 qielli im Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 qartu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 prishtinali jam feat tingulli trent Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 potpur renash Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital t mesazh pozitiv 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ontro Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ndreqja kameren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital t mesazh pozitiv Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 merrzitshum feat imortel Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 made in shqiptari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hala me rep Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 kush jena don pishi memli krasniqi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 jetoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 intro Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 interlude rraha Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 i lig per armikun Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hip hop shqip2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hip hop filozofi feat sefer germliu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 haver Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
caiptal f feat 2po2 shoping Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rebel aka unikkatil feat 2po2 & imortel besnik i rruges Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rrufeja feat 2po2 rrufeja party Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
rrufeja feat 2po2 pimp i rruges Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-2po2 prishtinali (2po2 - prishtinali) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 po 2-qu kceni (25.h-2 PO 2 - Qu kceni) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft g soldier mos fleni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft caiptal t shopping Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 s ka perfundim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 shqiptarka jem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 rruget e jetes 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 rruget e jetes 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 qu kceni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 qielli im Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 qartu Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 pas vdekjes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 nje engjull Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ngreja kamen Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 music 6 my people verzioni eksplicit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 music 4 my people Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 mire se vjen haver Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 made in shqiptari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 merzitshem Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 kujdes per djalin tend Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 jetoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hip hop therapy feat don pizhi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hip hop shqip 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 hip hop shqip feat imortel Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 e di Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft capital-shoping hip hop ship remix (2Po2_ft_Caiptal-t__-_Shopping) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital-t & 2po2 & dafina-shume nalt (Capital-T feat 2po2 Duffy e -Shum Nalt (OFFICIAL VIDEO HQ)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 Dafina-shum nalt (Capital-T Feat. 2po2 Dafina - Shum Nalt.2oo9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
CapitaL-T ft. 2po2 & Duffy'e-Shum Nalt (OFFICIAL MP3) by InaT-G (Capital-T feat 2po2 Duffy e -Shum Nalt (OFFICIAL MP3) by InaT-G) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Capital-T Ft.dafina-Shum Nalet (Capital-T Feat. Dafina 2po2 - Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
CaliTal-T ft 2Po2 & dafina-shuM nalT (Capital-T Feat. 2po2 Dafina - Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Capital T ft 2po2 ft Duffy e -Shum Nalt (Capital-T feat 2po2 Duffy e -Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2PO2 feat. Tingulli 3NT and Hija e Jetes - Rikthimi (2PO2 feat. Tingulli 3NT and Hija e Jetes - Rikthimi ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2p02 capiTal-T AdHurimi-Me3sazh Po0ziTiv (2Po2 ft. Capital-T - Mesazh pozitiv) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dafina Zeqiri Capital T 2po2-Shume Nalt (Shume Nalt - dafina zeqiri ft 2po2 capital) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MoNi-- (Capital T feat 2PO2 Duffy - Shum Nalt ( by MONI )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 unikkatil-prishtinali jam (2po2 Ft. Tingulli 3nt - Prishtinali Jom) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital t & 2po2 & dafina shum nalt Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
.-. (Dafina Zeqiri Feat. Capital-T 2po2 - Shum Nalt (new 2009)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj mendi-castro (Dj.Suat feat.2po2 and 50Cent - Hip Hop Shqip (remix)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital-t feat-shum nalt (capital-t feat. 2po2 dafina - shum nalt ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2 po 2 feat capital T & duffy-Shum Nalt (Capital-T feat 2po2 dhe Duffye -Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-Dj Jaz-mix (dj jaz 2 po 2 mix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Capital-T ft 2po2 Duffy e -Shum nalt (Capital-T ft 2po2 Duffy e Shum nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-eja ma zgjat doren (2po2- eja ma zgjat doren) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-shqiptarka jem (2po2 - Shqiptarka jem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Capital t ft 2po2 & Duffy'e - Shum nalt-shum nalt (Capital-T feat 2po2 Duffy e -Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Capital T & 2Po2 & Dafina-Shume nalt (Capital-T ft. 2po2 Duffy - Shume nalt (By Leo Meitte)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
ana duffy-ana duffy (Copy of (degjo.com)Dafina Zeqiri Feat. Capital-T 2po2 - Shum Nalt (new 2009)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
toni-2po2-qu kceni (2 PO 2 - Qu kceni) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj donii-dj doniiii (dj donii 2po2 ft dafy shum nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj donii-dj doniiii (dj doni dafy 2po2 remix indiski) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dafina zeqiri capital t 2po2-shum nalt (dafina zeqiri 2po2 capital t) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 ft Don Pizhi-Kur hina na (2po2 ft.Don Pizhi - Kur hina na) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-shqiptarja (2po2 - Shqiptarja -KB-Remix-) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2 feat don pizhi-hip hop teraphy (2po2 - Hip Hop Therapy feat. Don Pizhi) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-Qu kceni (2po2 - Qu kceni ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital t 2po2 ft dafina zeqiri-shum nalt remix (Dj Ilirosi Vs. Capital-T Ft. 2 Po 2 Dafina - Shum Nalt (REMIX)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
2po2-hip hop shqip (2po2 - Hip Hop Shqip) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
capital t feat 2po2 feat dafina-shum nalt (Capital-T feat 2po2 Duffy e - Shum Nalt) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj T unit ft capital t 2po2 remix-shum nalt (Dj T-unitX10 ft capital-t 2po2 - shum nalt(RemiX)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Alvin ft Chipmunks ft 2po2 capitalt-shum nalt remx (Alvin and the chipmunks - la gasolina) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Mc Jetmir vs Capital T ft 2po2 and Duffy e-Shum Nalt Alvin and The Chipmunks version (Dj Mc Jetmir vs.Capital T ft.2po2 Duffy e - Shum Nalt (Alvin and The Chipmunks version)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko

antigona rustolli rrushi i tanve Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
antigona rustolli kush tka rrejt Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
agron miftari prej sabahit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda bajrami tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda bajrami fitilat e llampes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ti Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda festa e kosoves Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda as kafe as llafe 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ti je larg Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda qef qef Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda pse pse Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda perqafom Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda kjo oshte jeta Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda nje minute Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda as mire e as keq Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda as kafe as llafe Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj RUKU -Rmx I ri MEDA (Dj RUKU-RMX I RI MEDA) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-nata e fundit (01 Nata e fundit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Vdis Remix 2009 (djXergy- meda-vdis XremixX 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
soni meda techno mix-dj song (remixxx) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
remix Tallava Rap-remix meda unikkatil (dj remix toly) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda 2009 -live 4 (Meda 2009 live 4) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda 2009 -live 3 (Meda 2009 live 3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda 2009 -live 2 (Meda 2009 live 2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda 2009 -live 1 (Meda 2009 live 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-syarti (Meda_-_Dy_unaza_ne_dore_by_Sh3T1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj wild ft meda mos thir [remix] Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & meda merre zemren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj labi & beli & meda tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani meda gasolina Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj caja vs meda nuk te besoj remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda shkove ti shkove Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda prit prit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda ah dashni Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda prap te du Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda mir e keq Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda ah moj jet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj jani mix meda 5 minuta Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj blindi feat meda & arabian vdis remix2cc8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj blindi feat mahmut ferat & meda potpuri remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj besi vs meda maturanteve Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj beka vs meda drit e terr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj beka vs meda nuk te besoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj beka vs meda ah moj jet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
5 dj diaspora vs meda meda sa gjynah remix Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj king ft meda prit prit rmx Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-as kafe as llafe (8-NJE MINUT ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Lori Dhe Meda-Remix 2009 (lori dhe meda-dj-dedi-remix-2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-a moj jet (04 - Meda - Ah moj jet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLAVA 10 MEDA ERMALL-TALLVA LIVE (Meda dhe Ermali - Live) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLVA 8 MEDA -HAJDE ME MU (Meda - Tallava LIVE 11) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
TALLVA 6 MEDA NE ULQIN-2008 DIGJEJ_RUKU@HOTMAIL.COM (Meda - Live Ulqin 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA -VEQ NI HER, digjej_ruku@hotmail.com (Hajde hajde veq ni her.MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-nje minut (08 - MEDA - 8. NJE MINUTE) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-1MiNuT (Meda - Nje minute) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA ME DIGJEJ RUKUN -KJO OSHT JETA..digjej_ruku@hotmail.com (Meda-Kjo eshte jeta...) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-ah moj jet (MEDA - Ah moj jete) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MAHMUTI MEDA SHKURTJA-POTPURI 1 (Mahmuti Meda Shkurtja Motrat Mustafa - Potpuri 1) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-perqafom (3-PERQAFOM) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Med-As llafe as kafe (02.Meda - As kafe as llafe) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-psepse (Besim Morina - Ah Moj Nane) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj-Avnia - Meda & Duli - REMIX-Dj-Avnia -_ Remix _- (Dj-Avnniia- Meda Duli - REMIX) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-MOS (Meda - Mos) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA -KLO ESHTE JETA (Meda-Kjo eshte jeta) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live-qe sa koh jemi nda (Meda - Qe sa koh ne u Ndame) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Kjo Unaz (Meda - Kjo Unaz) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Kur i Mbusha 20 vjet (Meda - Kur I Mbusha 20 Vjet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live-a me te thir a mos me te thirr (Meda - Live ne TransPalast) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-un e kam nje shok (Meda - Une kam nje shok) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Live by lenti (Meda 11 Live e mir) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Live shumm njass (Meda 09 Live Najs najs) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Ishte nata e fundit (Meda - Ishte nata e fundit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-QEF QEF (Meda - qef qef) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-festa e pavarsis (01 festa e pavaresis) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-VDIS (Meda - Vdis) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Perqafom (Vetem zoti e di) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-a met thirr a mos met thirr (Meda vs Dj BekKos) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-pike pike (Meda - Pike pike) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-sa gjynah (05 - Me vlon gjaku) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-e kallum (Meda - E kallum 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-dy unaza (Meda - Dy unaza) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-mos qaj (Meda - Mos Qaj) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-nat e dit (unikatili-sota) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda new 2009-live e kallum digjej_ruku@hotmail.com (MEDA e Kallum LIVE NEW NEW ( 2009 )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-ti mos qaj (Meda - Ti Mos Qaj) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ti je larg Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda sa gjynah Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda qef qef Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda pse pse Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda perqafome Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda nje minut Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda kjo eshte jeta Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda as mire as keq Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda dy unaza Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda as kafe as llafe 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda 1min me ty 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-hajde hajde (Rebel aka unikatil) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Sa Gjynah New 2oo9 (Meda - Sa gjynah New 2oo9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Dy Unaza Ne Dor New 2oo9 (Meda - Dy Unaza ne Dor New 2oo9) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-me shkoj dora ne tel (Meda - Me shkoi dora ne tel) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda e kallum 2 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-moll e ndaluar (Meda - Moll e ndaluar) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-TALLAVA.digjej_ruku@hotmail.com (MEDA TALLAVA.) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-i kujtoj ato vite (Meda - I kujtoj ato vite) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-biondin (Meda - Biondinë) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-mos më thuaj se më don (Meda - Mos më thuaj se më do) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-do t'afrohem (Meda - Do t afrohem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Dy unaza ne dor (Meda - Dy unaza ne dore) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda - Dy Unaza ne Dor[jetty@gg-army.us]NEW-Meda - Dy Unaza ne Dor[jetty@gg-army.us]NEW (Meda - Dy Unaza ne Dor[jetty@gg-army.us]NEW) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA 2009-dy unaza digjej_ruku@hotmail.com (MEDA 2009 - dy unaza) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-dy unaza (03 Meda - Dy unaza) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-adem jashari (Meda - Adem Jashari) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dy unaza ne dor-Dy unaza ne dor (Meda - Dy unaza ne dore www.Ks-Max.com) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-NATA E FUNDIT (MEDA -nata e fundit) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ_Leo-DJ-Leo-Meda DEQANLI-Kur i Busha 20 Vjet (DJ-Leo-Meda DEQANLI-Kur i Busha 20 Vjet) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Sa Gjynah 2009 (Meda - Sa Gjynah 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-Sah gjynah (Meda - Sa Gjynah [Premier 2009]) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-Gjynah (Meda - Gjyna) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gjimii-Gjimii (Meda - Sa Gjynah) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA -GJYNAH PA TY.2008 (MEDA- SA GJYNAH PA TY. 2009) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-sa gjynah (Meda - Sa Gjynah) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-sa gjynah (Meda - Sa Gjynah(premir)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA DHE VJOLLCA-HAJDE SHPIRTI JAM (Hajde hajde veq ni her..MP3) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-tallava (Meda - Kur nji nate (Live)) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda-edhe krejt boten ty me ta fal (a Meda - Edhe krejt boten ty me ta fal) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA VET I DYTI-LIVE 2008 (MEDA LIVE VET I DYTI.2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA LIVE 2008-2008 (MEDA LIVE 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA LIVE 2008-HAJDE ME MU (MEDA LIVE HAJDE ME MU 2008) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA DHE BAJRAMI LIVE 2OO8-KENG PER DIGJEJ RUKU (MEDA DHE BAJRAMI-KENG PER DIGJEJ RUKU ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-qef qef (Meda qef qef) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gjimii-Gjimii..22 (Meda - Emine Emine ( Live )) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-perqafom (03 - MEDA - 3. PERQAFOME) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-pse pse (01 - MEDA - 1. PSE, PSE) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Besi vs.Meda Maturanteve Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Beli & Meda Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Beka vs Meda Ah moj jet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Beka vs Meda nuk te besoj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Labi & Meda Merre zemren Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Beka vs.Meda drit e terr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Ah moj zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda A ke than a ske than Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda As met mir as met keq Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Bjondin Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Fol fol si dikur Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Larg larg do te jemi Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Maturant Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Me shkoi dora ne tel Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Sa i rrand qenka ky takim Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Te uroj dhe ne heshtje te dashuroj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda kur i mbusha 2 vjet live Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live ulqini 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda dhe Bajrami Fitilat e llames Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Vdis Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Ti Mos Qaj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Qe sa koh ne u Ndame Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Pavarsia me Lote www.shefdomi.com Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Nje minut me ty Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Mos Qaj Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Bajrami Tallava Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mahmuti & Meda & Shkurtja & Motrat Mustafa Potpuri 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mahmuti & Meda & Shkurtja & Motrat Mustafa Potpuri 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mahmuti & Meda & Shkurtja & Motrat Mustafa Potpuri 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA Ah moj zemer Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Mahmuti & Meda & Shkurtja & Motrat Mustafa Potpuri 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gezuar 2008 Mahmuti, Meda, Shkurtja, Motrat Mustafa Potpuri 4 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gezuar 2008 Mahmuti, Meda, Shkurtja, Motrat Mustafa Potpuri 3 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gezuar 2008 Mahmuti, Meda, Shkurtja, Motrat Mustafa Potpuri 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Gezuar 2008 Mahmuti, Meda, Shkurtja, Motrat Mustafa Potpuri 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku kenga e Hasimes Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Zot krisi pushka pram Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Zot i shpis tu rrit ndera Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Shtat shalijanet Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Okb na u bo shtepia Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Kenga e kudretit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Dy zog mali Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Cime Zybera Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Nexhati & Meda & Ademi & Mahmuti & Shaqa & Xheza & Zef Beka & Nazife Bunjaku Adem jashari Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda sa gjynah 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda dy unaza ne dore Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
3 meda dy unaza Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
1 meda sa gjynah Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime ft meda nata e fundit remix 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat meda sa gjynah rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat meda prit prit rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat meda molla e ndaluar rmx 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat meda ah moj zemer rmx 2 8 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
MEDA-Qef Qef (Meda2) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda Live -Hajde Luj o shpirti jem (Meda Live - Hajde luj o shpirti jem) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-as kafe as llafe (Meda - As kafe as llafe) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-pse pse (Meda - Pse pse) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-kjo esht jeta (05.Meda - Kjo eshte jeta) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda-se kam qare (Meda - Mos me thuaj shko) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Dj Besi Meda -Ku je Ku je (dj besi - meda - kuje kuje) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
mEDa-kU Je tI (Meda - Ku je ti) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
DJ XHEPY-Remix (DJ XHEPY - New Mix - 2008 - 72 - MEDA - Perqafome ) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
Meda - Remix-Dj- Avnniia - Remix (Dj-Avnia-Remix) Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat meda me shkoj dora ne relefon rmx 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
dj albatime feat lori dhe meda rmx 2 9 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda prit prit Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda shkove ti shkove Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda drite e terr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda shkove ti shkove Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda drite e terr Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ismeti vjollca qikat e vushtrris oj nane Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ismeti vjollca luja lujma Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live 2 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ismeti vjollca hajde hajde veq niher Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda live 1 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 meda live 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda ismeti vjollca edhe si pranvera Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
7 meda live 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
8 meda live 2 7 Klik te djatht dhe "Save" -> Shkarko
meda dhe ermali live Klik te djatht dhe "Save" -></